MÖBLER / Bord / Toilettebord + 1191269
*
nr 119 1269
Toilettebord +
Spegel, 50-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/2 22:29:29
1
100 kr
11/2 15:32:51
2
150 kr
11/2 15:45:12
2
350 kr
11/2 15:58:53
3
300 kr
11/2 15:59:16
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:33
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:15
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3171 Fällbord
Alm. Diameter: 79 cm, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:23
-
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:44
*
Toilettebord +
nr 119 1269
Toilettebord +
Spegel, 50-tal
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/2 22:29:29 | 1 | 100 kr |
11/2 15:32:51 | 2 | 150 kr |
11/2 15:45:12 | 2 | 350 kr |
11/2 15:58:53 | 3 | 300 kr |
11/2 15:59:16 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:33 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:15
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3171 Fällbord
Alm. Diameter: 79 cm, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:23 -
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:44